Péče pro muže

Produkty pro muže


Lift Men

Liftingový krém

Vzdušný krém přináší opravdové vyhlazení a vypnutí vrásek spojené s celkovým zpevněním obličejových kontur. Široká škála vitamínů, stopových prvků, výtažků z mořských řas a vzácných rostlinných olejů zabezpečí výživu kožním buňkám a obnoví jejich přirozené funce v plné šíři.

Použití: Nanášejte v malém množství do problematických partií s vráskami a doplňte denním krémem.

Cena: 50 ml - 1 894,00 Kč


Gel Men

Čistící tekuté mýdlo

Efektivní složení čistí pleť do hloubky, uvolňuje z pórů nečistoty a upravuje tvorbu kožního mazu a dezinfikuje pokožku. Zamezuje vzniku zánětů a vyrovnává pH pleti. Neobsahuje alkohol. Spolehněte se na dokonale čistou a svěží pleť.

Použití: Používejte ráno a večer na navlhčenou pokožku, opláchněte vodou a pokožku osušte.

Cena: 90 ml - 622,00 Kč


Hydra Gel

Denní hydratační gel

Jemný krém lehké konzistence s rychlou vstřebatelností zabezpečí mužské pleti dokonalý komfort. Nezatíží pokožku mastným filmem, dlouhodobě hydratuje, vyživuje, revitalizuje a posiluje její přirozenou obranyschopnost. Hydra Men působí jako spolehlivá prevence proti vzniku vrásek. Má velmi jemnou vůní, která podtrhne Vaše charisma.

Použití: Malé množství aplikujte každé ráno na očištěnou pleť.

Cena: 50 ml - 1 394,00 KčBAUME APRÈS RASAGE

Balzám po holení bez alkoholu

Holení je pro většinu mužů každodenním rituálem, patří k jejich každodenní péči o upravený vzhled. Pro pokožku je však tento úkon velkou zátěží. Při holení dochází k odstranění povrchové vrstvy kožních buněk, která pokožku chrání. Pleť ztrácí přirozené pH a je pak mnohem citlivější na vnější podněty. Může reagovat pocitem pálení, pnutí, drobnými záněty. Chladivý přípravek Baume Après Rasage přináší příjemné osvěžení, zklidňuje podrážděnou pokožku, zamezuje vzniku nepříjemných zánětlivých puchýřků a účinně vyrovnává pH pleti. Aktivní výtažky z arniky, přesličky, břízy a měsíčku, zpracované moderními technologiemi, zaručují profesionální péči o pokožku po každém holení. Baume Après Rasage neobsahuje alkohol. Má velmi jemnou charismatickou vůní.

Použití: Aplikujte po každém holení a zpříjemněte si nový den.

Cena: 50 ml - 1 064,00 Kč

Kontaktujte nás

Kosmetický salon MaVi

Palackého náměstí 19, Kralupy nad Vltavou, 278 01

+420 776 552 239

mavi-kosmetika@gmail.com