Péče o tělo a obličej

Všechna ošetření zahrnují

Povrchové čištění pleti, hloubkové čistění ultrazvukovou špachtlí, tonizace, úprava obočí příp. depilace horního rtu, postupné vrstvení aktivních látek dle potřeb pleti, relaxační ruční, nebo přístrojová masáž (kromě ošetření Special), maska a aplikace denního či nočního krému.

Veškeré kosmetické ošetření lze absolvovat pouze na zdravé pokožce bez ekzému, oparů a jiných zánětlivých projevů na ní. Děkuji za pochopení. 

Péče o obličej

Golden

Exclusivní liftingová, hydratační, regenerační, čistící a projasňující kůra pro zdravou pokožku. Zahrnuje péči o oční okolí, krk i dekolt. Ošetření je stavěno na míru dle aktuálního stavu vaší pokožky s použitím luxusní zlaté řady kosmetiky Gernétic.

Trvání: 90-120 min.
Cena: 1980,-

Classic

Exclusivní liftingová, hydratační, regenerační, čistící a projasňující kůra pro zdravou pokožku. Zahrnuje péči o oční okolí, krk i dekolt. Ošetření je stavěno na míru dle aktuálního stavu vaší pokožkyTrvání: 75-90 min.
Cena: 1480,-

Speciál

Speciální ošetření zaměřené na mladistvou, pubertální problematickou až aknózní pleť.


Trvání: 60-75 min.
Cena: 980,-

Péče o tělo

Uvolněte a zrelaxujte své tělo a mysl, a při tom se nechte hýčkat jemnými doteky, vůní a účinky kosmetiky GERnétic. Vyberte si jedno ze tří tělových pohlazení nejen pro tělo.

Nirvána

Anticelulitidní, zeštíhlující a zpevňující program celého těla

Šetrný celotělový peeling a ošetření účinnými toniky, oleji a krémy stimulující povrchovou mikrocirkulaci a odvod odpadních látek z těla. Pokožku zpevňují a dokonale vyhlazují. Jejich příjemná aplikace uvolňuje svalové i psychické napětí, přináší pocit svěžesti a pohodlí. Na závěr vitalizační ošetření obličeje, krku a dekoltu.

Trvání: 90-120 min.
Cena: 2480,-

Rituál

Zpevňující a zeštíhlující program celého těla

Šetrný celotělový peeling a ošetření účinnými toniky, oleji a krémy stimulující povrchovou mikrocirkulaci a odvod odpadních látek z těla. Pokožku zpevňují a dokonale vyhlazují. Jejich příjemná aplikace uvolňuje svalové i psychické napětí, přináší pocit svěžesti a pohodlí. 


Trvání: 90-120 min.
Cena: 1980,-

Relax

Anticelulitidní program celého těla

Šetrný celotělový peeling a ošetření účinnými toniky, oleji a krémy stimulující povrchovou mikrocirkulaci a odvod odpadních látek z těla. Pokožku zpevňují a dokonale vyhlazují. Jejich příjemná aplikace uvolňuje svalové i psychické napětí, přináší pocit svěžesti a pohodlí.Trvání: 60-90 min.
Cena: 1680,-

Ostatní

Prvotní úprava tvaru obočí

150 Kč

Úprava obočí

(v rámci ošetření zdarma)

90 Kč

Barvení řas

150 Kč

Parafínový zábal na ruce

150 Kč

Barvení obočí

(v rámci ošetření zdarma)

90 Kč

Depilace horního rtu studeným voskem

(v rámci ošetření zdarma)

90 Kč

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.