Časté dotazy

Nejčastější dotazy

Mohu v salónu zaplatit kartou? 

Ano, přijímáme platby jak kartami Visa, tak MasterCard. Zároveň je možné v salónu zaplatit pomocí QR kódu.

Je možné u salónu zaparkovat? 

K parkování je možné využít parkovací dům jen pár minut od salónu. Parkování zde vyjde na pouhých 20 Kč na celý den. Další možností je zaparkovat přímo na Palackého náměstí bezprostředně u salónu. Za hodinu parkování zde zaplatíte 20 Kč. 

Mám obavy z pigmentových skvrn, které se ke stáru dělají. Dokážete mi poradit, pomoct?  

S přibývajícím věkem se díky zpomalování buněčných funkcí pleti nebezpečí vzniku pigmentových skvrn zvyšuje. Týká-li se Váš dotaz pouze prevence vzniku pig. skvrn, pak vřele doporučuji přípravek CRÉME ÉKLAIRCISSANTE, který bych přiřadila k přípravkům vaší každodenní péče o pleť. Aktivní látky tohoto krému působí na vyváženou činnost melanocytů (buňky produkující kožní barvivo) zabraňují jejich nepravidelnému množení a lokální kumulaci pigmentů. Navíc má krém výborný hydratační účinek a stačí jej nanášet obden. 

Které přípravky byste mi doporučila mám-li citlivou, ekzematickou a zároveň mastnou pleť. Je mi okolo 40 let, takže bohužel i vrásky.

Citlivá, ekzematická pokožka není úplně jednoduchá na ošetření a zároveň se v podstatě nikdy neví jak zareaguje, takže určitě čím méně, tím lépe. V první řadě je důležité pokožku řádně čistit, odličovat – doporučuji dermatologické mýdlo DERMA, které pokožku šetrně zbaví nečistot včetně make-upu, lehce jí odsuší a desinfikuje. Dále pak bylinné tonikum SEBO GER, které upraví pH pokožky a příjemně ji osvěží. K večerní péči doporučuji krém VASCO a SYNCHRO. Vasco je lehký, rychle se vstřebávající krém, který zklidňuje přecitlivělost pokožky. Po jeho vstřebání pak aplikujte Synchro což je regenerační krém jehož aktivní látky vyvažují fyziologické funkce kůže, regenerují pokožku a zamezují její dehydrataci. Má velmi silnou konzistenci, používá se ve velmi malém množství. K ochraně pleti během dne bych pak doporučila matující krém CREME SPECIALE PEAUX MIXTES ET GRASSES, skvěle tlumí produkci kožního mazu a zklidňuje. Protivráskové přípravky bych do péče zařadila postupně až se pokožka zklidní a stabilizuje. pd

Vyzkoušela jsem vzorečky od Vás a rozhodla jsem se pro Tropo krém, Synchro je na mě moc mastné, Symbiose se mi zdál taky OK. Dále používám Marine Gumming Cleansing ob den či 1x za 3 dny, Derma mýdlo na odlíčení a denní krém Ger Oxy, který si nechám spíš na teplejší mesíce. Došlo mi Immuno, doporučíte mi ho nadále?

Maska Immuno je skvělá volba, má intenzivní čisticí, zklidňující a protizánětlivé účinky. Marine Gumming dokonale odlíčí, osvěží a tonizuje pleť a vaše užívání je v pořádku. Derma pleť šetrně čistí, ale přece jen ji lehce vysušuje, takže bych stejně doporučila Synchro na noc, abyste pleti dodala hydrataci, vyživení a regeneraci. 

PS: Uberte krému při použití … stačí ho opravdu minimum.