VAŠE NÁZORY:

 

 

A ještě jednou děkuji, byl to zázrak.

Magda V.


 

Dobry vecer Petro, tak uzijte si zitra Silvestra a jen pisu nevim jestli si to jen nemyslim ale mam pocit ze jsou fleky mnohem lepsi 👍 tak treba do toho noveho roku pujdu prece jen krasnejsi…MOC VAM dekuji,ze jste se me ujala a nevzdala to 🙂


 

IMG_0003


 

Dobrý den Petro,

Musím Vám napsat, že jsem moc spokojená s těma řasama. Oči už nemám plné slz a jsou zklidněné. Od kolegyň mám pochvalu a pravděpodobně budete mít další zájemkyni. S pozdravem LenkaRos.

 

Dobré ráno paní Doležálková,

již celý týden na Vás myslím,

musím, ještě jednou poděkovat za svatební líčení za nás obě, byly jsme chválené, že jsme hezky namalované. Posílám pár fotek.

Řasenka mi pořád drží a je v pohodě, baží mě, že nejsem rozmazaná.

Mějte se krásně a velké díky!!!

Ludmila K., Úžice


 
Dobrý den,
omlouvám se, že píši takhle později.
Všichni, kteří jsem ten den potkala, vaše líčení velice chválili a říkali, že to je velmi decentní a přirozené. Mně se také velmi líbilo a ji později jsem uznala, že to „výrazné obočí“ tak výrazné není 🙂
 
Nikola

 
„Jsem úplně nadšená  efektem  Vaší kosmetiky, asi bych  potřebovala něco na doma na hydrataci, nevím, jestli by byla vhodná ta hydratační maska Hydra Ger  – to ale probereme příště a ještě kouknu na tvářenky, máte tam opravdu krásné barvy. Obě se těšíme!
Mějte  se krásně !“
 
Vaculíková 🙂

 

PEŤULKO,

CÍTÍM SE NA DVACET A PLEŤ VYPADÁ VÝBORNĚ A TO VŠE JEN DÍKY TOBĚ BERUŠKO!!!!!

MĚJ SE NÁDHERNĚ A POHODOVĚ 🙂

Lucie Č.


 

„Včerejší kosmetika byla super, vždycky si u Vás odpočinu a moje pleť taky :-). Těším se na příští návštěvu!“

Zuzka H.

 

Petro, ten chemický peeling je super !!!!

Markéta K.

 

Dobrý den Petro,

rozhodla jsem se, že Vám také napíši doporučení a sice na Sexy look řasenku, kterou jste mi dělala koncem června. Musím říci, že je to super pohodlná věc, že se nemusím minimálně 14 dní líčit, měla jste pravdu, hlavně na dovolené jsem to uvítala. Musí se sice na sundání, protože řasy potřebují odpadávat a řasenka tomu jaksi nedovolí 🙂 ale to mi nevadí. Každopádně jsem myslela, že ji budu chtít pouze na dovču, ale vzhledem k pohodlnosti jsem se rozhodla, že se co nejdříve zase objednám.
Děkuji a přeji jen spokojené klientky jako jsem já.
 
Martina K.

 

Dobrý den Petro,

musím Vám napsat, že ta maska z řas byla senzační – pleť úplně zářila ještě tři dny po kosmetice. Je možné si tuto masku u vás koupit?

Zuza H.


 

Dobrý den p. Petro,

Tak s řasama jsem doma moc uspěla!
Manželovi se to moc líbilo a i já jsem moc spokojená.
Už se těším na další doplnění.Také jsem o vás řekla mé mamince, takže určitě k vám bude chodit na kosmetiku.
 
S pozdravem  Renata Pudilová

 

Dobrý den,

paní Helena má naprostou pravdu, nebyla jsem tedy v Praze, ale tady v Kralupech a pěkně mě to tam paní zkazila. Paní Doležálkovou jen a jen doporučuji, velice kvalitně odvedená práce za super cenu!!!
 
Adéla, Kralupy n. Vlt.

 

Dobrý den paní Petro,

dlouho jsem přemýšlela jestli Vám mám napsat, ale nakonec mě to přemohlo. Ráda bych Vás totiž doporučila všem, kteří chtějí prodlužované řasy.  Byla jsem na nich v Praze za pár korun (chtěla jsem ušetřit) a výsledek byl strašný jak jste viděla. Tímto Vás doporučuji, jako velmi vstřícnou, empatickou, chápající a hlavně šikovnou a VELICE PRECIZNÍ kosmetičku, která ví a umí co dělá. Nikdy jinam :-) a ještě jednou moc děkuji.
 
Helena, Kralupy

 

Dobrý den Petro, moc děkuji za včerejší relax u Vás, už jsem ho vážně potřebovala a už teď se těším na příště. Konečně mám pocit, že jsem pro sebe začala něco dělat.

Monika K.


 

Dobrý den,musím se připojit ke kladnému hodnocení kosmetického salónu: vzhledem ke kvalitě kosmetických přípravků ceny na více než přijatelné úrovni, velmi flexibilní pracovní doba, vstřícný přístup ze strany paní Petry.

Děkuji a opět se budu těšit.R.S. Kralupy


 

Dobrý den, chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat.Chodím pravidelně už 5 let na kosmetiku v Praze,kde jsem dosud byla spokojena.Musím ale říci,že Vaše péče byla na pleti vidět více a byla velice příjemná,navíc jsem ráda,že jste z oboru zdravotnictví a že jste mi  poradila.I cenaje super, za tak odbornou a kvalitní péči.Rozhodně Vás doporučím kamarádkám a za 3 týdny se už na Vás těším.

Andrea H. – Odolena Voda


 

Dobrý den, ráda bych všem doporučila kosmetický salon Mavi / jsem jedna ze spokojených zákaznic. Doporučuji všem: sympatická paní kosmetička, příjemné, čisté, voňavé a hlavně teplé prostředí. Po kosmetickém ošetření jsem se cítila skvěle, na pleti bylo znát zlepšení hned po první návštěvě. Mohu jen doporučit !!!

Klára Kyliánková – Zlončice


 

Dobrý den Petro, jsem moc ráda, že jsem Váš salon našla. Ty dvě hodinky ve středu jsem si u Vás moc užila a měla jste pravdu, že na pleti to bylo znát i celý druhý den. Moc děkuji a těším se na příště.

Nashledanou Kateřina K., Svrkyně


 

Dobrý den Petro, i já jsem moc ráda, že jsem Vás našla. Mohu jen doporučit.

Hezký den, J.N.


 

Dobrý den,

Kosmetický salon MaVi vřele doporučuji !!!! Maximálně příjemné ošetření, které probíhá úplně jinak než na co jsem byla doposud zvyklá. Moc děkuji a těším se na příště.

Martina T. Kralupy


 

MaVi mohu jen doporučit !!! Konečně něco jiného.

Jana P.


 

Milá Petro, jsem moc ráda, že jsem Vás našla. Už se těším na další kosmetiku.

Iveta D.

karty